Concursul județean „VIITORUL PLANETEI ÎNCEPE
CU NOI!”
Ediția a VII-a organizat de LICEUL TEORETIC „PETRU CERCEL” TÂRGOVIȘTE în colaborare cu
INSPECTORATUL ȘCOLAR JUDEȚEAN DÂMBOVIȚA ,concurs cuprins în
CAEJ Dâmbovița, 2022-2023

La acest concurs a participat si SCOALA GIMNAZIALA NICULESTI, reprezentata de prof.limba engleza SOCELEANU AMALIA-IONELA cu proiectul didactic- WE ARE THE PROBLEM, BUT ALSO THE SOLUTION (NOI SUNTEM PROBLEMA, DAR SI SOLUTIA) si eleva CANA ARINA STEFANIA, cls. a V-a B cu prezentarea PPT- DEFILEUL CRISULUI REPEDE- PADUREA PIATRA CRAIULUI.

Lucrarile acestora au fost publicate in revista VIITORUL PLANETEI INCEPE CU NOI, Nr. 6 / 2023,Târgoviște

Coordonator: Ionela
Bucăloiu
ISSN 2393 – 4832
ISSN-L 2393 – 4832

REVISTA POATE FI LECTURATA MAI JOS.

 

Lista de documente disponibile pentru a fi descarcate: